Російська пропаганда намагається дискредитувати Сирського в очах українців – Луценко

Головна Сторінка » Російська пропаганда намагається дискредитувати Сирського в очах українців – Луценко

Колишній міністр внутрішніх справ і генеральний прокурор Юрій Луценко вважає, що російська пропаганда прагне дискредитувати головнокомандувача Збройних сил України Олександра Сирського в очах українських громадян.

Саме з цією метою з території Російської Федерації й запустили ІПСО проти головкома, сказав Луценко в інтерв’ю Gazeta.ua

“Щодо негативної інформації про російських батьків Сирського то вона надходить саме з Росії. І це підтверджує, що Сирський воює за Україну, а російська пропаганда хоче його дискредитувати в очах українців. Це російське ІПСО, яке має підігрівати недовіру до головнокомандувача. Тому я підтримую Сирського і визнаю за ним право приймати рішення, на які він уповноважений. Не варто підігрувати росіянам і шукати в ньому негатив”, зазначив ексгенпрокурор.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський заслухав Сирського і заявив про аудит ЗСУ

Водночас він додав, що у військах полководницькі здібності Сирського оцінюються 50 на 50.

“Мій військовий досвід і освіта не дозволяють давати йому оцінку. Я орієнтуюся на прості речі Сирський воює за Україну з 2014 року, має колосальний бойовий досвід. Від його підлеглих я чув, що це людина радянської поведінки, яка жорсткими методами вимагає виконувати накази”, повідомив Луценко.

На його переконання, президент України сам визначає, керівник якого штибу йому потрібен у цей період війни, а тому й відповідальність за нового головнокомандувача ЗСУ несе Зеленський.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський 8 лютого призначив генерал-полковника Олександра Сирського головнокомандувачем Збройних сил України.

Разом з тим увечері 8 лютого на офіційному сайті Офіса президента оприлюднили указ про звільнення Валерія Залужного з цієї посади.