Російське міністерство розкрило таємницю Кремля

Головна Сторінка » Російське міністерство розкрило таємницю Кремля

Міністерство праці та соцрозвитку Росії замовило 230 тис. посвідчень для членів сімей померлих ветеранів бойових дій.

Опублікували цю інформацію на офіційному сайті інформаційної системи у сфері закупівель.

Також замовили 757 305 посвідчень ветерана бойових дій. Вартість усіх робіт оцінюється в понад 79 млн руб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Втрати росіян в Україні перетнули нову психологічну позначку

600 тис. посвідчень учасників бойових дій надійдуть до Міноборони, 86805 до Мінсоцзахисту, 60 тис. до МВС, 10 тис. до Росгвардії, 500 до Мінбуду. 200 тис. посвідчень для членів сім’ї померлих розподілять на Міноборони, а ще 30 тис. на Мінсоцзахисту.

Ці цифри можуть свідчити про реальні втрати Росії на війні.

Посвідчення “члена сім’ї загиблого (померлого) інваліда війни, учасника Великої Вітчизняної війни та ветерана бойових дій” з червня видають не лише родичам солдатів регулярної армії, а й добровольців.

Розпочалася 573-тя доба широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України. Протягом минулої доби відбулося 35 бойових зіткнень.

Сили оборони продовжують ведення оборони на сході та півдні країни, наступальної операції на Мелітопольському напрямку та наступальних дій на Бахмутському напрямку,. Знищують ворога, крок за кроком звільняють тимчасово окуповані території, закріплюються на досягнутих рубежах. Авіація Сил оборони завдала дев’ять ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника.

Підрозділами ракетних військ уражено два райони зосередження особового складу, озброєння та військової техніки противника, три зенітно-ракетних комплекси, 19 артилерійських засобів і пункт управління противника.