Російські бомбардувальники готуються до завдання ударів – Ігнат

Головна Сторінка » Російські бомбардувальники готуються до завдання ударів – Ігнат

Після значних втрат своїх бомбардувальників російські загарбники втекли з українського повітряного простору.

Однак, зараз ворог починає відновлювати свою активність. Про це в ефірі національного телемарафону розповів речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат, передає Gazeta.ua.

За його словами, був період, коли впродовж кількох годин жодної повітряної цілі в небі не було.

“Вони роблять висновки і втекли з нашого повітряного простору”, – сказав Ігнат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЗСУ назвали найкращий спосіб боротьби з ворожими КАБами

Однак, за його словами, така ситуація була тимчасовою. Ворожі літаки знову з’явилися і протягом 3 березня кілька десятків керованих авіабомб були спрямовані з різних напрямків.

“Ну і зараз бачимо на ранок уже кілька ударних груп Су-34 і Су-35, які можуть готуватися до завдання ударів саме на східному та північному напрямках”, – зазначив Ігнат.

Стосовно розвідувальних літаків, то, за словами Ігната, після збиття другого А-50, їх вже тиждень немає в небі.

“Вже сьомий день, якщо не помиляюся, А-50 не з’являється ні в Ростовській області, ні в акваторії Азовського моря. Противник заявив, що будуть відновлювати ті, що на зберіганні знаходяться. Наскільки цей процес буде швидким чи довгим сказати важко. Але все ж таки ці літаки їм вкрай потрібні для того, щоб планувати удари, проводити радіолокаційну розвідку повітряного простору нашої держави”, – додав Ігнат.

Через масове знищення російських літаків, загарбники почали обережніше застосовувати авіацію на південному напрямку. Зокрема, зменшили використання керованих авіабомб.

Росіяни намагаються тримати свої літаки над акваторією морів. Про це розповіла речниця Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.