fbpx

Російські посли “розганяють” відверті фейки про США та війну в Україні

Головна Сторінка » Російські посли “розганяють” відверті фейки про США та війну в Україні

Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки України зібрав добірку фейків, маніпуляцій і дезінформації, які російські окупанти створили на ранок 2 березня.

Міністерство оборони Російської Федерації поширило нову маніпуляцію про війну в Україні, США та ядерну загрозу, повідомила у четвер пресслужба ЦПД в Telegram.

“Сполучені Штати Америки планують розгромити Росію у ході операції, що включає миттєве ураження до 70% ядерних сил РФ, нейтралізацію носіїв, які залишилися і стартували, а потім ядерний удар по країні. В РФ для захисту від можливої агресії США розробляють новий вид військових операцій із використанням ядерної зброї”, ідеться в публікації профільного видання міноборони РФ “Військова думка”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пєсков “розганяє” провокаційні заяви про переговори з Україною

Дезінформацію поширили також російські засоби масового інформування з посиланням на голову Росспоживнагляду Анну Попову:

“Ризики поширення нових патогенів існують через діяльність біолабораторій, які фінансуються Сполученими Штатами Америки. Це ризики для населення всіх країн, адже інфекції не мають кордонів”.

У посольстві РФ у Аргентині заявили, що після закінчення холодної війни США начебто провели 251 військову операцію за кордоном, зруйнувавши державність багатьох країн.

“Сьогодні Вашингтон накачує сучасною зброєю Україну, намагаючись додатково розпалити конфлікт”, сказано в заяві.

Це маніпуляція, попереджають в РНБО.

Заступник міністра закордонних справ РФ Михайло Галузін заявив, що Сполученим Штатам Америки нібито невигідно, щоб Росія та Україна домовилися про мир і почали “відновлювати добросусідські відносини”. Це дезінформація, попереджають в РНБО.

Generated by Feedzy