Російські штурмовики зайшли до Авдіївки – журналіст

Головна Сторінка » Російські штурмовики зайшли до Авдіївки – журналіст

До Авдіївки Донецької області з північного сходу зайшли російські штурмовики.

Ситуація у місті стала критичною, повідомив журналіст Андрій Цаплієнко.

“Сьогодні, як стверджують мої джерела в Авдіївці, ситуація в місті стала критичною. Російські штурмовики, користуючись хмарною погодою і неможливістю якісної аеророзвідки, увійшли до міста з північного сходу, з боку Авдіївського кар’єру, якщо казати умовно. Вони обійшли українські бойові порядки і закріпились в забудові”, – вказав він.

До основної логістичної артерії українських бійців їм залишаються сотні метрів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни можуть наступати на Харківщині – розвідка Естонії

“Але ситуація поки що не безнадійна, кажуть військові. Якщо є в наявності піхотні резерви, які мають досвід боїв у міській забудові, російський прорив ще можна ліквідувати. Фактично цими днями вирішується доля Авдіївки”, – додав Цаплієнко.

У Генеральному штабі ЗСУ ситуацію поки не коментували.

За даними розвідки Великої Британії, пріоритетом для Росії зараз є Авдіївка. Загарбники проводять тристоронній наступ, намагаючись оточити місто з півдня та півночі. Ведуть також бої на околицях східного кварталу Авдіївки.

Російські війська намагаються обійти українські оборонні споруди, проникаючи на околиці міста через службові тунелі. Цей спосіб вони застосовують із жовтня 2023 року. Однак, контратаки ЗСУ стримують Росію від подальшого просування вглиб міста.