Російські війська можуть розпочати новий наступ влітку на чотирьох напрямках – FT

Головна Сторінка » Російські війська можуть розпочати новий наступ влітку на чотирьох напрямках – FT

Російські окупаційні війська можуть розпочати новий наступ уже цього літа.

Ворог планує атакувати на чотирьох напрямках. Про це пише Financial Times.

За даними видання, Росія може піти у наступ у Донецькій, Херсонській, Луганській та Запорізькій областях. Крім того, не виключають штурму в напрямку Харкова або навіть спроб захопити Київ.

Один із західних чиновників зазначив, що перспективи оперативного прориву з обох боків є невеликими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Переможе той, хто мобілізується першим”: що пишуть світові ЗМІ

Тим часом Україна після не надто успішного літнього контрнаступу змінює тактику і переходить до “активної оборони”.

“Ця стратегія передбачає не тільки утримання оборонних ліній, а й пошук слабких місць у супротивника у поєднанні з дальніми повітряними ударами – це дасть змогу Україні наростити свої сили цього року та підготуватися до 2025-го, коли контрнаступ матиме більше шансів”, – ідеться в матеріалі.

Водночас у грудні, напередодні 2024 року, Міноборони Естонії закликало Україну перейти до “стратегічної оборони”, щоб збільшити кількість живої сили, а також потужностей з виробництва зброї. На цьому акцентували увагу і в США.

Останніми днями суттєво загострилася обстановка на Східному фронті.

Російські загарбники значно активізували наступальні дії після проведення в РФ президентських виборів. Про це повідомив головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський.

За його словами, ворог активно атакує українські позиції на Лиманському та Бахмутському напрямках штурмовими групами при підтримці бронетехніки. А на Покровському напрямку росіяни намагаються прорвати оборону ЗСУ, використовуючи десятки танків та БМП.