fbpx

Російских хокеїстів зняли з літака. Вони напилися й курили в салоні

Головна Сторінка » Російских хокеїстів зняли з літака. Вони напилися й курили в салоні

Хокеїстів молодіжної збірної Росії зняли з рейсу літака в Канаді за пияцтво та куріння. Разом із ними ні за що постраждали хокеїсти збірної Чехії.

Менеджер збірної Чехії Отакар Черни прокоментував ситуацію зі зняттям гравців команди з рейсу з Калгарі (Канада) у Франкфурт-на-Майні (Німеччина). Раніше повідомлялося, що гравців молодіжних збірних Росії та Чехії зняли з рейсу через відмову надіти маски, а також через вживання алкоголю та куріння.

“Ситуація вийшла дивною. Ми прибули до аеропорту за три години до вильоту. Наші хокеїсти пішли купувати сувеніри. Ми бачили росіян, які були у барі. Я попередив наших хлопців, щоб вони тримали соціальну дистанцію та не знімали маски.

Коли ми сіли в літак, помітили, що деякі росіяни не дотримувалися санітарних правил. Ймовірно свою роль зіграв алкоголь. А один із членів збірної Росії навіть курив у “рукаві” перед посадкою в літак.

Деякі пасажири поскаржилися на поведінку росіян. У результаті екіпаж усіх нас вивів. Чеські куртки такі самі, як російські. Там лише різні написи. І фактично тому нам сказали, що ми не можемо більше сісти в літак”, цитує менеджера isport.blesk.cz.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російський тренер зі скандальним прізвищем подав у суд на Facebook

Першою про те, що російських хокеїстів зняли з рейсу, написала шведська журналістка. Раніше молодіжний чемпіонат світу скасували через спалах коронавірусу.