fbpx

Російський футбол повертається до турнірів УЄФА: влітку очікують повного скасування санкцій проти РФ

Головна Сторінка » Російський футбол повертається до турнірів УЄФА: влітку очікують повного скасування санкцій проти РФ

Російські футболісти планують повернутися до турнірів УЄФА та ФІФА вже влітку. Москві вдалося пролобіювати створення робочої групи з міжнародними футбольними організаціями, в якій обговорюється скасування антиросійських спортивних санкцій, повідомляють російські ЗМІ.

Так, заступник генерального секретаря Російського футбольного союзу (РФС) Денис Рогачов в ефірі “Матч ТВ” розповів про те, як просуваються переговори про повернення російських команд до європейських футбольних турнірів.

“Ми зберегли корпоративні права на участь у ФІФА та УЄФА. Але, звісно, на нашу думку, цього недостатньо. Ми проводимо переговори з колегами щодо поетапного повернення у відповідні змагання”, – сказав Рогачов в ефірі “Матч ТВ”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Німеччина скасувала проведення Кубку світу через допуск росіян і білорусів

Він додав, що процес відновлення прав росіян на участь у міжнародних та європейських турнірах “як пріоритетний варіант передбачає збереження Росії в УЄФА”.

При цьому перша російська футбольна команда вже взяла участь у турнірі за підтримки УЄФА та ФІФА під власним прапором та з гімном. Жіноча збірна Росії до 17 років зіграла з національною командою Бангладеш у чемпіонаті Федерації футболу Південної Азії.

У лютому 2022 року ФІФА та УЄФА, на вимогу української сторони, запровадили безвідсоткові санкції щодо російського футболу та усунули всі команди Росії від участі у міжнародних змаганнях. Зараз, схоже, що росіянам вдається поетапно домагатися відміни своєї спортивної ізоляції. Сьогодні, зокрема, Міжнародний олімпійський комітет також розглядає можливість повернення російських спортсменів до участі в Олімпіаді.

Generated by Feedzy