“Російський паспорт” посадовця Міноборони: журналіст перепросив за поширений фейк

Головна Сторінка » “Російський паспорт” посадовця Міноборони: журналіст перепросив за поширений фейк

Український журналіст Михайло Ткач визнав, що інформація про російський паспорт в експосадовця Міноборони Олександра Лієва не відповідає дійсності.

Журналіст перепросив у Лієва за неправду. Про це написав у Facebook 3 лютого.

“Найгірше, що може бути це неправда. Учора я помилився. Я прошу вибачення в Олександра Лієва. Інформація про російський паспорт Олександра Лієва, опублікована вчора (2 лютого. Gazeta.ua ), не відповідає дійсності”, написав він.

Ткач зазначив, що новина від самого початку була опублікована з позицією Лієва.

“Мій допис заблокував Facebook через публікацію особистих даних. Перепрошую в читачів “Української правди”. Вітаю всіх причетних. Правда переможе”, підсумував журналіст.

2 лютого журналіст видання “Українська правда” Михайло Ткач оприлюднив інформацію, що в Олександра Лієва нібито знайшли російський паспорт.

Лієв назвав цю інформацію фейком, вказавши на низку невідповідностей у “документі”. Міністерство оборони заявило, що не отримувало фактів, які б підтверджували наявність в Лієва іншого громадянства, крім українського.

1 лютого Лієв написав заяву на звільнення з Міністерства оборони. Він обіймав посаду тимчасового виконувача обов’язків керівника департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки.

2 лютого в Міноборони підписали наказ про його звільнення.