fbpx

Росія битиме ракетами по нових цілях ‒ Ігнат

Головна Сторінка » Росія битиме ракетами по нових цілях ‒ Ігнат

Російські загарбники своїми ракетними ударами по енергетичній інфраструктурі не змогли занурити Україну в блекаут на зиму.

Тому навесні й влітку слід чекати ворожих ударів по інших обʼєктах. Про це в інтерв’ю NV сказав речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

За його словами, ворог розуміє, що українська енергетика вже адаптувалась до масованих ударів.

“Світловий день стає довшим, а енергоспоживання меншим. Ворог побачив, що цілі не досягнуто. Тому, можливо, буде зменшення атак по об’єктах енергетичної інфраструктури”, зазначив Ігнат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В ГУР дізналися, скільки ракет Росія виробляє за місяць

Він припустив, що навесні та влітку у росіян будуть проблеми з особовим складом. Адже мобілізованих потрібно навчати, а за місяць Росія втратила в Україні таку кількість військових, яку можна порівняти з кількістю особового складу армії середньої країни Європи.

Разом з тим Ігнат попередив, що Україні варто готуватися до ударів окупантів по інших важливих об’єктах. Ворог, зокрема, може цілити ракетами по транспортній інфраструктурі або гідротехнічних спорудах.

“Повітряним силам слід посилюватись і очікувати якнайшвидшого повернення наших воїнів з навчань. А разом із ними й на прибуття засобів ППО/ПРО, таких як ЗРК SAMP/T та Patriot. Це саме те, що нам потрібно проти балістики та окремих видів крилатих ракет, таких як Х-22. І захищати ними пріоритетні напрямки від ударів, зокрема, балістичними ракетами”, додав Ігнат.

Росіяни змінили тактику застосування ракет. Нині застосовують ракети невеликим кількостями, запускаючи над річищами Дністра та Південного Бугу. Траєкторії ракет якомога нижче “притискають” до землі, розповів речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

У Збройних силах України не виключають, що Росія на річницю вторгнення може завдати масованого удару по Україні. Очікують також загострення атак на фронті. Однак, Сили оборони готові до цього.

Generated by Feedzy