fbpx

Росія готує масштабний теракт: Подоляк про безпілотники над Кремлем

Головна Сторінка » Росія готує масштабний теракт: Подоляк про безпілотники над Кремлем

“Атака” дронів на Кремль, в якій росіяни звинувачують Україну, може свідчити про підготовку країни-агресорки до масштабного теракту.

Спочатку вони затримують в Криму велику групу нібито диверсантів, а потім демонструють “дрони над Кремлем”. Про це заявив радник голови Офіса президента Михайло Подоляк у Twitter.

“Щодо дронів над Кремлем. Все передбачувано. Росія очевидно готує масштабний терористичний акт. Тому спочатку затримує в Криму велику групу нібито диверсантів. А потім демонструє “дрони над Кремлем”, зазначив Подоляк.

Він наголосив, що Україна веде виключно оборонну війну і подібні “атаки” на об’єкти на території РФ не вирішують жодного військового завдання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Атака дроном на Кремль: слово взяв речник президента

Але, водночас, для Москви такі дії стали б основою виправдання ударів по мирних українцях.

“По-друге, ми з інтересом спостерігаємо за зростанням казусів та ексцесів, що відбуваються в різних куточках Росії. Поява невідомих БПЛА на енергетичних об’єктах чи території Кремля можуть свідчити про підпільну роботу місцевих сил опору. Як відомо, дрони можна купити у будь-якому військторгу”, зазначив Подоляк.

За його словами, втрата силового контролю над країною з боку російського диктатора Володимира Путіна та його поплічників очевидна.

“Щось у Росії точно відбувається, але точно без дронів України над Кремлем”, додав радник голови ОП.

Вночі 3 травня біля Кремля у Москві пролунали вибухи. Пізніше з’явилось відео, де дрон вибухає біля купола Сенатського палацу.

Пресс-служба Кремля заявила, що це теракт на замах на президента РФ Володимира Путіна.

Generated by Feedzy