Росія готує повалення влади в Україні – Зеленський

Головна Сторінка » Росія готує повалення влади в Україні – Зеленський

Росія намагається розколоти українське суспільство, створюючи “хаос” усередині країни та.

Кінцева мета росіян – повалення влади в Україні на чолі з президентом. Про це Володимир Зеленський розповів у коментарі Bloomberg.

Разом з тим він вкотре відкинув переговори з російським диктатором Володимиром Путіним і заявив, що його уряд не схилятиметься до чогось, що нагадує заморожений конфлікт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Постачання Україні снарядів уповільнилось – Зеленський назвав причину

Зеленський розповів, що у Москві готують план під кодовою назвою “Майдан-3” для повалення влади в Україні.

“Майдан для них – це переворот, тому операція зрозуміла”, – сказав Зеленський.

У ЗМІ нещодавно поширили інформацію, що з 1 листопада російські спецслужби розпочали масштабну інформаційну атаку “Майдан-3”, метою якої є дестабілізація України.

Нова інформаційна атака російських спецслужб на Україну планується на листопад – грудень 2023 року. Куратором операції став перший заступник керівника адміністрації президента РФ Сергій Кірієнко, а ідеологом – один з авторів проекту “Новоросія” Владислав Сурков.

Україна не може дозволити собі “заморожений конфлікт” з патовою ситуацією, тому повинна його закінчити. Закінчення війни може бути різним, але воно потрібне. Про це на зустрічі з африканськими журналістами у Києві заявив президент Володимир Зеленський.

Зеленський пояснив, що під закінченням війни розуміє ситуацію, коли Росія почне поважати територіальну цілісність і статут ООН та виведе війська з території України.