fbpx

Росія готує провокації проти України – військова розвідка

Головна Сторінка » Росія готує провокації проти України – військова розвідка

Російські спецслужби готують провокації, щоб підставити Україну.

Розпорядження про підготовку до провокацій надходять у військові підрозділи Росії та її сателітів, передає Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

“За інформацією воєнної розвідки України 13 січня у 3-й омсбр ЗС Придністровського регіону Республіки Молдова провели службову нараду, під час якої особовому складу довели, що очікуються провокації зі сторони України в районі населеного пункту Ковбасна. Там розташовані артилерійські склади оперативної групи військ РФ”, – ідеться в повідомленні.

Бригаду не переводили у найвищі ступені бойової готовності. Але на нараді наголосили про готовність особового складу “за першою командою” виконувати завдання за призначенням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Постійний представник США в ОБСЄ попередив Захід про небезпеку Росії

Відпустки та звільнення особовому складу не скасовували. Водночас начальникам наказали довести до підлеглих необхідність прибути до військової частини за сигналом.

У Женеві відбулася зустріч представників США й Росії щодо вимог Москви до Америки й НАТО відступити зі Східної Європи. Це відбувається на тлі масового скупчення російських військ і техніки біля українських кордонів і загрози нової російської агресії.