fbpx

Росія має підступний план напередодні візиту Байдена в Європу: розвідка

Головна Сторінка » Росія має підступний план напередодні візиту Байдена в Європу: розвідка

Щоб спробувати зірвати візит президента США Джо Байдена до Європи Росія може посилити ядерний шантаж.

У РФ розпочинають масштабні навчання стратегічних ядерних сил, передає Головне управління розвідки.

“Наразі підтверджено підготовку компонентів стратегічних ядерних сил до пуску балістичних ракет морського та наземного базування, а також крилатих ракет повітряного базування”, йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Байден і Шольц зустрінуться заради України: що відомо

Перевірили системи централізованого бойового управління ЗС РФ “Моноліт” і канали бойового управління, сили та засоби стратегічних ядерних сил. Їх перевили у вищі ступені бойової готовності. До екіпажу ракетного підводного крейсера стратегічного призначення довели бойове розпорядження на вихід у район пуску. Підтримується 24-годинна бойова готовність стратегічних ядерних сил до застосування.

На авіабазі “Тамбов” розгорнули допоміжний пункт управління командування дальньої авіації.

“Такі дії військово-політичного керівництва РФ, зокрема, є спробою завадити візиту Джо Байдена до Європи, який заплановано на 20-22 лютого, шляхом прямого ядерного шантажу та послабити міжнародну підтримку України”, додали у розвідці.

Президент США Джо Байден прибуде з робочим візитом у Польщу з 20 по 22 лютого. Він зустрінеться з президентом Польщі Анджеєм Дудою, щоб обговорити двосторонню співпрацю між країнами. Говоритимуть і про колективні зусилля щодо підтримки України та зміцнення стримування НАТО.

Generated by Feedzy