fbpx

Росія намагається отримати снаряди в Ірану, своїх їй не вистачає – Буданов

Головна Сторінка » Росія намагається отримати снаряди в Ірану, своїх їй не вистачає – Буданов

Росія вже отримала пробну партію снарядів з Ірану.

Тепер вона намагається завезти ще одну. Партія налічує близько 20 тис. снарядів, сказав керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов в інтерв’ю “Forbes.Україна”.

Підтвердження імпорту снарядів з Північної Кореї немає.

“З Ірану завозилась пробна партія, зараз намагаються завезти ще одну партію, вже не пробну, це близько 20 тисяч снарядів. Це ніщо порівняно з тими цифрами, які використовуються”, розповів Буданов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Падають їм на голови” Ігнат про нові російські ракети

РФ зараз налагоджує масове виробництво артилерійських снарядів. Але вже два місяці окупаційні угруповання перебувають у режимі максимальної економії боєприпасів.

Буданов переконаний, що Росії не вдасться розгорнути виробництво, достатнє для ведення артилерійської війни.

“Більш-менш нормально боєприпаси зараз застосовуються виключно у Бахмуті та на Лиманському напрямку. Вони кілька разів намагалися штурмувати Вугледар, і далі будуть пробувати, то додалася ще ця локація. На всіх інших ділянках режим економії боєприпасів”, сказав він.

У Росії залишились “невеликі відсотки від загальної кількості” ракетних запасів. Виробляється менше, ніж ворог застосовує в одному залпі.

“У цілому за місяць вони виробляють інколи 20, інколи 22 ракети типу “Калібр”. Це ті, які з моря пускають. Близько 15, інколи до 20 доходить, ракет типу Х-101. Ось чому в кожному залпі кількість ракет зменшується. Інтенсивність обстрілів падає. Спочатку масовані ракетні обстріли були по понеділках, потім раз на вісім днів, тепер раз на десять днів, два тижні. Вони зменшують кількість ракет і збільшують часовий проміжок”, підкреслив Буданов.

Через дію санкцій Росія не може налагодити достатнє виробництво ракет. Їхній запас вичерпується, бо російське керівництво не розраховувало на тривалу війну. Те, що вони просять допомоги в Ірану, підтверджує.

Крім того, росіяни мусили змінити тактику запуску ракет по Україні, оскільки почастішали випадки падіння їхніх же снарядів на території Росії.

Generated by Feedzy