Росія намагається розв’язати ще одну війну – ГУР

Головна Сторінка » Росія намагається розв’язати ще одну війну – ГУР

РФ традиційно намагається розпалювати нові або підживлювати старі конфлікти.

Зокрема, нині Росія хоче розпалити війну між балканськими країнами. Про це у коментарі NV розповів представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назвали три країни Європи, які є головними союзниками Путіна

За його словами, серед завдань РФ – відволікання уваги від війни проти України. А також проведення окремих операцій проти союзників Києва – як країн НАТО, так і Євросоюзу.

“І в тому числі ми розуміємо, що на Балканах у них традиційно широкі можливості як російських спецслужб, так і російської пропаганди і фінансового впливу. І, звичайно, вони це використовують, паралельно вирішуючи цілу низку завдань”, – сказав Юсов.

Росія намагається розколоти українське суспільство, створюючи “хаос” усередині країни. Кінцева мета росіян – повалення влади в Україні на чолі з президентом, наголосив президент Володимир Зеленський.

Він розповів, що у Москві готують план під кодовою назвою “Майдан-3” для повалення влади в Україні.