Росія намагається залякати тих, хто допомагає Україні – Столтенберг про замах на гендиректора оборонного концерну Rheinmetall

Головна Сторінка » Росія намагається залякати тих, хто допомагає Україні – Столтенберг про замах на гендиректора оборонного концерну Rheinmetall

Російські спецслужби організували кампанію проти союзників по НАТО.

Вони намагаються залякати тих, хто допомагає Україні. Про це заявив генсек НАТО Єнс Столтенберг на спільній пресконференції з президентом України Володимиром Зеленським.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія намагалась убити гендиректора німецького виробника зброї Rheinmetall – CNN

У генсека попросили відреагувати на чутки про те, що США та Німеччина зірвали спробу Росії вбити генерального директора німецького оборонного концерну Rheinmetall Арміна Паппергера. Його компанія передає Україні військову допомогу.

Столтенберг відмовився коментувати таку інформацію, але зазначив, що існує російська кампанія, яку організували спецслужби для “ворожих дій” проти країн НАТО.

Він уточнив, що мета такої кампанії – залякати союзників по Північноатлантичному альянсу, щоб вони припинили допомогу Україні.

“За останні місяці ми бачили, що союзники по НАТО не були залякані”, – додав генсек.

Він наголосив, що такі спроби залякування з боку Росії мають зворотний ефект.

Раніше в ЗМІ з’явилася інформація про те, що Сполучені Штати Америки і Німеччина запобігли російським планам убити генерального директора німецького виробника зброї Rheinmetall Арміна Паппергера, що постачає озброєння Україні.