Росія оголосила в розшук ще трьох українських генералів

Головна Сторінка » Росія оголосила в розшук ще трьох українських генералів

У Росії МВС вирішило оголосити в розшук ще трьох українських командувачів.

Йдеться про генералів Ігоря Колесникова, Андрія Грищенка та Олександра Локоту. Обвинувачення їм висунув слідчий комітет РФ, повідомляють російські ЗМІ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Країна без краплі адекватності”: Подоляк прокоментував оголошення Росією в розшук Залужного та Сирського

Українським генералам інкримінують нібито загибель понад 500 й поранення майже тисячі мирних жителів Донбасу.

Відомо, що Колесніков і Локота є заступниками керівника Генштабу ЗСУ Сергія Шаптали, а Грищенко заступник командувача Сухопутних військ Олександра Сирського.

Міністерство внутрішніх справ країни-агресорки Російської Федерації оголосило у розшук головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного. Також росіяни оголосили у розшук командувача Сухопутних військ ЗСУ Олександра Сирського.