Росія поспіхом прибирає з Криму частину Чорноморського флоту

Головна Сторінка » Росія поспіхом прибирає з Криму частину Чорноморського флоту

Росія намагається вберегти від атак кораблі Чорноморського флоту РФ.

Командування частково перекидає судна із тимчасово окупованого Криму до Новоросійська Краснодарського краю, повідомили експерти Інституту вивчення війни (ISW).

“Російські війська перекидають логістичні центри Чорноморського флоту з Севастополя до Новоросійська. Окупанти переміщують логістичні центри через масові проблеми з логістикою та забезпеченням боєприпасами в окупованому Криму”, йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РФ вивела в море кораблі Тихоокеанського флоту

Десантні кораблі ворога продовжують маневрувати у Чорному морі та заходити до Севастополя. Водночас вектор їхнього базування зміщується у бік Новоросійська.

“Нещодавні удари по російських районах зосередження, логістичним вузлам та транспортним об’єктам на півдні України також викликали підвищене занепокоєння щодо безпеки Чорноморського флоту. Цей факт, імовірно, відображає переміщення кораблів РФ до Краснодарського краю”, сказано в звіті ISW.

У Росії на різних щаблях влади не знають, як реагувати на події в Бєлгородській області РФ. Операція у регіоні підрозділів “Російського добровольчого корпусу” та легіону “Свобода Росії” показує відсутність у Кремля узгоджених дій та реакції.