fbpx

Росія розпочала новий етап у війні і змінила підхід – британська розвідка

Головна Сторінка » Росія розпочала новий етап у війні і змінила підхід – британська розвідка

Останніми тижнями Росія розпочала новий етап агресії в Україні війну на виснаження.

До цього Кремль вдався, зазнавши невдачі у повномасштабному вторгненні. Про це повідомило міністерство оборони Великої Британії у Twitter 24 лютого.

Розвідка країни нагадала, як Москва за останні дев’ять років змінювала тактику щодо України.

Як зазначається, з 2014 року Росія намагалася послідовно реалізовувати свою стратегічну мету встановити контроль над Україною. Усі попередні роки Кремль намагався досягти свого підривною діяльністю, анексувавши Крим та розпочавши неоголошену війну на Донбасі.

Після того, як Кремль не зумів встановити контроль над Україною гібридними методами, вирішив піти на повномасштабне вторгнення. Спробував захопити всю країну та повалити її уряд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рік війни. Путін забив останній цвях у труну російсько-радянської імперії

“До квітня 2022 року Росія почала усвідомлювати, що задум провалився. Зосередилась на розширенні й оформленні свого контролю над Донбасом і півднем. Просування, якого вдавалось досягти, було дуже повільним і коштувало їй надзвичайно дорого”, йдеться у зведенні.

Останніми тижнями Росія, схоже, знову змінила підхід. Тепер її кампанія передусім спрямована на ослаблення Збройних сил України, а не на захоплення нових значних територій, вважають британські розвідники.

“Російське керівництво, ймовірно, проводить довгострокову операцію, розраховуючи на те, що переваги Росії в населенні та ресурсах зрештою виснажать Україну”, додали у зведенні.

Нещодавно президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден заявив, що російський диктатор Володимир Путін “вже втратив Україну”. Він назвав російсько-українську війну “випробуванням на віки” для Америки та всього світу.

Також запевнив, що військова, фінансова, політична допомога Києву з боку Сполучених Штатів Америки поки що нічим не обмежується.

Generated by Feedzy