У ніч на 7 вересня (із 17.00 6 вересня) противник завдав комбінованого удару по території України із застосуванням ударних БпЛА та ракет наземного базування.
Загалом, під час удару, радіотехнічними військами Повітряних Сил виявлено та здійснено супровід 818 засобів повітряного нападу. Про це повідомили у Telegram-каналі Повітряні сили ЗСУ.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві після обстрілу зайнялася будівля Кабміну
Росія атакувала 7 вересня та застосувала:
805 ударних БпЛА типу Shahed і безпілотників-імітаторів різних типів;
9 крилатих ракет Іскандер-К;
4 балістичні ракети Іскандер-М/KN-23.
Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.
За попередніми даними, станом на 08.30, протиповітряною обороною збито/подавлено 751 повітряну ціль:
747 ворожих БпЛА типу Shahed і дронів-імітаторів різних типів;
4 крилаті ракети Іскандер-К.
Зафіксовано влучання 9 ракет та 56 ударних БпЛА на 37 локаціях, падіння збитих (уламки) на 8 локаціях.
Росія сьомого вересня завдала ракетних та дронових обстрілів. Українська столиця постраждала чи не найбільше. У Києві внаслідок атаки Росії зросла кількість постраждалих.
Удари також були зафіксовані у Полтавській, Одеській, Дніпропетровській областях. Місцева влада назвала наслідки атак.