fbpx

Росія вишикувала носії ракет “Калібр” біля українських берегів

Головна Сторінка » Росія вишикувала носії ракет “Калібр” біля українських берегів

29 вересня на бойовому чергуванні в Чорному, Азовському й Середземному морях перебувають 14 ворожих кораблів Російської Федерації.

У Чорному морі зараз перебувають три носії оперативно-тактичних крилатих ракет “Калібр”. Їхній загальний залп становить 24 ракети, повідомили у четвер Військово-морські сили України.

“Водночас у Середземному морі чатують п’ять ворожих носіїв ОТКР “Калібр”. В Азовському морі комунікації контролюють до шести ворожих кораблів і катерів”, ідеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Морпіхи завдали точного удару по ворогу. Окупанти рахують втрати

За добу прохід Керч-Єнікальською протокою в інтересах РФ здійснили:

до Чорного моря: 15 суден, чотири із них продовжили рух у напрямку протоки Босфор;

до Азовського моря: 23 судна, зокрема вісім рухалися з Босфору.

“Рух цивільних суден через акваторію Азовського моря й надалі здійснюється з вимкненими передавачами системи автоматичної ідентифікації, що порушує Міжнародну конвенцію з охорони людського життя на морі 1974 року”, додали у ВМС.

Україна отримає від Великої Британії підводні безпілотники. Український персонал навчиться використовувати їх для очищення берегової лінії від мін.

Для виявлення російських мін в Україну відправлять шість автономних мінно-пошукових машин. Три з них нададуть зі складів Великої Британії, а ще три придбають у промисловості. Безпілотники використовують на мілководних узбережжях. Вони ефективно працюють на глибині до 100 м для виявлення, локалізації та ідентифікації мін за допомогою набору датчиків.

Generated by Feedzy