Росія вже давно використовує озброєння з КНДР у війні проти України ‒ Південна Корея має докази

Головна Сторінка » Росія вже давно використовує озброєння з КНДР у війні проти України ‒ Південна Корея має докази

Москва вже тривалий час отримує від Північної Кореї озброєння й використовує його у війні проти України.

Підтвердження цього уже давно має Південна Корея. Про це з посиланням на Офіс південнокорейського президента повідомляє Yonhap.

“Складно про це говорити, бо це питання розвідки, але ми вже давно підтвердили, що надане Північною Кореєю озброєння використовується Росією на полі бою в Україні”, ‒ сказав виданню представник президентського офісу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін благає Кім Чен Ина про допомогу Держдеп

За його словами, зараз поки зарано оцінювати підсумки зустрічі диктаторів КНДР та РФ Кім Чен Ина і Володимира Путіна. У п’ятницю й суботу лідер Північної Кореї планує відвідати ще два російські міста, де знаходяться важливі військові об’єкти.

“Ми уважно стежимо за всіма подіями і результатами цієї поїздки та обговорюємо багатосторонні заходи у відповідь, які можемо вжити разом зі Сполученими Штатами, Японією та іншими союзниками, а також індивідуальні заходи, до яких ми можемо вдатись самостійно”, ‒ цитує видання співрозмовника.

Передбачається, що президент Південної Кореї Юн Сок Йоль порушить питання військових обмінів між КНДР та Росією у своєму виступі на Генеральній Асамблеї ООН.

У ході п’ятиденного візиту до Нью-Йорка наступного тижня Юн має зустрітися з генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррешем. Він планує обговорити глобальні питання, зокрема, війну РФ проти України та ядерні загрози Північної Кореї. Йтиметься також про шляхи співпраці Сеула та ООН.

Російська Федерація отримує від Північної Кореї снаряди 122 мм та 152 мм, а також ракети до “Градів”. Про це сказав начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов. За його словами, КНДР вже півтора місяця постачає РФ озброєння.

Сполучені Штати Америки уважно стежитимуть за результатами зустрічі диктаторів Російської Федерації Володимира Путіна та Північної Кореї Кім Чен Ином. У разі погодження постачань зброї для війни проти України Вашингтон готовий без вагань накласти на ці держави нові санкції.