Росія вже не може вести дієву контрбатарейну боротьбу ‒ у ЗСУ розповіли про український “вогневий кулак”

Головна Сторінка » Росія вже не може вести дієву контрбатарейну боротьбу ‒ у ЗСУ розповіли про український “вогневий кулак”

Українські ракетні війська та артилерія значно посилились завдяки західним високоточним системам.

Нині близько 90% знищених російських окупантів ‒ результат роботи ракетних військ та артилерії. Про це повідомив начальник Головного управління ракетних військ і артилерії та безпілотних систем Генерального штабу ЗСУ полковник Сергій Баранов, повідомляє Military Media Center.

За його словами, прогрес досягається за рахунок навченості особового складу, застосування нових програмних продуктів, запровадження автоматизованої системи управління вогнем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знищено п’ять ворожих дронів: у ЗСУ розповіли про нічну атаку та пояснили “паузу” в масованих ударах

“Завдяки західним високоточним ракетно-артилерійським системам ми скомбінували і створили далекобійний “вогневий кулак”. Він б’є настільки потужно та влучно, що росіяни вже не мають змоги вести з нами дієву контрбатарейну боротьбу”, ‒ сказав Баранов.

Українські артилеристи і ракетники постійно адаптуються, вигадують нові способи і методи вогневого ураження. А також удосконалюють зброю, боєприпаси, навички та вміння.

Військовий також зазначив, що артилерист повинен знати, що треба робити піхоті, краще, ніж вона сама.

“Бо саме ми готуємо пропозиції стосовно вогневого ураження противника так, щоб не зачепити своїх і забезпечити нашу спільну перемогу”, ‒ додав Баранов.

Минулої доби авіація Сил оборони України завдала 14 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки росіян. Трьох ударів українські війська завдали по зенітно-ракетних комплексах противника. Про це вранці 22 липня повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

Загальні бойові втрати Росії на ранок 22 липня становлять уже понад 241 330 окупантів. За минулу добу лави “200-х” поповнили ще понад 640 російських загарбників. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.