Росіян очікують “сюрпризи”. Буданов рекомендує мешканцям півострова не їздити Кримським мостом

Головна Сторінка » Росіян очікують “сюрпризи”. Буданов рекомендує мешканцям півострова не їздити Кримським мостом

Начальник Головного управління Міністерства оборони України Кирило Буданов виступив зі зверненням з нагоди Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Відео ГУР опублікувало у неділю, 25 лютого.

“Ми обіцяли, що у 2023 році українські спецпризначенці будуть у Криму, і ми цю обіцянку виконали”, – заявив генерал.

“Ворогів очікують нові сюрпризи, і я б не рекомендував цивільному населенню користуватись так званим “кримським” мостом”, – сказав Буданов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Потоплений крейсер “Москва” і знищені російські літаки: минуло два роки повномасштабної війни

“Війна Росії проти України почалась далеко не два роки тому, а десять – з окупації українського Криму. Однак ні українська держава, ні українці не погодились визнати право агресора на кримську землю. І спротив місцевого українського населення проти окупантів не вщухав ні на мить, незважаючи на репресії”, – заявив начальник ГУР.

Для успішної оборони та контрнаступу ми повинні контролювати акваторію Чорного моря і бути присутніми на півострові, сказав генерал.

Поставлені завдання виконані: Росія втратила чверть своїх кораблів і змушена була виводити свій флот на узбережжя Кавказу, передислоковувати авіацію, бо аеродроми і військові об’єкти Криму постійно перебувають під нашим вогневим впливом, заявив Буданов.

“Нашими успіхами ми надзвичайно завдячуємо мешканцям українського Криму, які не лише посилили опір окупантам, але й знаходять можливість відслідковувати усю оперативну обстановку на півострові і якнайшвидше передавати цю інформацію нам”, – звернувся начальник ГУР.

Торік у липні на Кримському мосту пролунали вибухи. На фото видно руйнування щонайменше одного прольоту.

Голова СБУ Василь Малюк повідомив, що руйнування мосту – одна з реалізацій спецслужби. Міст атакували експериментальним морським безпілотником, який отримав назву “Морський малюк”, розповів голова СБУ.