Росіяни говорять про “захоплення” Табаєвки, як про взяття Берліну

Головна Сторінка » Росіяни говорять про “захоплення” Табаєвки, як про взяття Берліну

ЗСУ спростували інформацію про окупацію росіянами села Табаївка Харківської області, що на Куп’янському напрямку фронту.

Село не перейшло під контроль окупантів, хоча наразі там все ще точаться бої, заявив 30 січня представник Сухопутних військ Володимир Фітьо в ефірі телемарафону. Водночас російська пропаганда вже видає “вкиди про це, ніби про взяття Берліну”. Це пов’язано з наближенням виборів у РФ.

“Там ще перемагає телевізор над холодильником. Тому такі населені пункти як Крохмальне, де до широкомасштабного вторгнення жили 45 людей, а Табаївка – ще менший населений пункт, в інформаційному полі у них продаються суспільству, як взяття Берліну. Будь-яка перемога, яка має адміністративну назву, для них це просто щось найнеймовірніше”, – пояснив військовий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Загарбники продовжують атакувати – аналітики показали нові карти боїв

ЗСУ намагаються відкинути ворога на попередні позиції. Окупанти продовжують зазнавати втрат серед особового складу й техніки.

За словами Фітьо, Табаївка знаходиться у низовині у болотяній місцевості. Це значно ускладнює контроль над населеним пунктом.

Російські загарбники намагаються активно наступати на Куп’янському, Лиманському та Бахмутському напрямках. Однак, ворог не має важливих тактичних успіхів, розповів учора начальник служби зв’язків із громадськістю командування Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо. Він також спростував повідомлення про нібито захоплення росіянами Табаївки на Харківщині.