Росіяни мають серйозні проблеми на лівобережжі Херсонщини

Головна Сторінка » Росіяни мають серйозні проблеми на лівобережжі Херсонщини

У підрозділах ворога на південному фронті продовжує падати моральний дух і бойові можливості. Росія не здатна створити згуртовану командну структуру серед своїх сил. Це призвело до загострення положення російської армії на лівому березі Херсонської області.

Окупанти дедалі частіше відмовляються проводити штурми, сказано у свіжому звіті американських аналітиків Інституту вивчення війни (ISW).

“Підрозділи 810-ї бригади морської піхоти Чорноморського флоту РФ, яка діє в районі села Кринки, що в 30 км на північний схід від Херсона та 2 км від річки Дніпро, відмовляються проводити штурми українських позицій через відсутність координації артилерії, передачі тактичної розвідки та належного інформування про розташування власних мінних полів. Відомо, що карти російських мінних полів засекречені, а командування армії РФ належним чином не погодило зі штурмовими частинами розташування замінованої місцевості”, – сказано в повідомленні.

Це призвело до 50 жертв серед підрозділів 810-ї бригади за останній місяць.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “М’ясні штурми зеків” – росіяни відмовляються брати участь у атаках

Частини цієї російської бригади морпіхів прибули на Херсонщину на початку жовтня.

“Вони прийняли на себе відповідальність за найближчий район навколо населеного пункту Кринки від частин нещодавно створеної 18-ї загальновійськової армії після початку українських наземних операцій на лівий берег Дніпра”, – пишуть експерти.

Зараз у Піщанівці за 14 км на схід від Херсона та за 3 км від річки діє 28-й мотострілецький полк 18-ї армії. Додаткові її підрозділи й частини 7-ї повітряно-десантної дивізії РФ займають позиції в ближніх тилових районах на лівому березі. Об’єднане командування цих формувань російської армії, ймовірно, контролює більшу частину відповіді на українські наземні операції в Херсонській області.

“Інцидент із мінним полем дає змогу припустити, що командування 18-ї армії не поділилося відповідними тактичними подробицями з командуванням 810-ї бригади. Ймовірно, російське командування вищого рівня, відповідальне за так звану оборону лівого берега, ще не виправило цей провал у координації”, – вважають у ISW.

За 644 дні втрати російських окупантів в Україні становили 327 580 осіб. Сили оборони України знищили 10 312 бойових броньованих машин ворога, 5538 танка, 323 літака, 324 гелікоптера, 22 кораблів і катерів та підводний човен.

На різних напрямках частішають випадки, коли російські солдати відмовляються брати участь у активних наступальних діях, повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” Олександр Тарнавський.