fbpx

Росіяни намагаються перемогти кількістю – Мотузяник

Головна Сторінка » Росіяни намагаються перемогти кількістю – Мотузяник

Окупанти переважають українських оборонців в озброєнні попри величезні втрати в особовому складі і техніці.

На один постріл української артилерії припадає шість і більше пострілів ворога. Про це під час брифінгу 22 червня повідомив речник Міноборони Олександр Мотузяник, передає Gazeta.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Міноборони оцінили можливість повторного наступу з території Білорусі

“Незважаючи на величезні втрати в особовому складі і техніці, окупанти переважають українських оборонців в озброєнні і намагаються перемогти лише кількістю. На окремих напрямках на один постріл української артилерії припадає шість і більше пострілів ворога. При цьому ефективність дій російських піхотних підрозділів залишається низькою, особливо в умовах міської забудови”, – сказав Мотузяник.

Основною метою противника залишається вихід на адміністративні кордони Луганської та Донецької областей. А також утримання сухопутного коридору з окупованим Кримом та блокування морських комунікацій України у північно-західній частині Чорного моря.

Втрати російських окупантів в Україні на 22 червня становлять 34 230 осіб. Точні дані встановлюють. Найбільших втрат противник зазнав на Слов’янському, Бахмутському та Авдіївському напрямках. Підрахунок ускладнює висока інтенсивність бойових дій.