fbpx

Росіяни не можуть збільшити масштаб атак через відсутність резервів – ISW

Головна Сторінка » Росіяни не можуть збільшити масштаб атак через відсутність резервів – ISW

Окупантам не вистачає вільних резервів, щоб збільшити масштаб або інтенсивність атак в Луганській області.

Російські сухопутні війська діють в рамках звичайних доктринальних формацій та підрозділів, а не у складі батальйонно-тактичних груп або інших тимчасових структур, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

“Відсутність кількох танкових підрозділів свідчить про те, що армія РФ має проблеми із заміною техніки, особливо танків, втрачених під час попередніх неуспішних наступальних операцій”, мовиться у звіті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Луганськ привезли іранських військових: що робитимуть

Загарбники все ж можуть мати деякі відновлені механізовані підрозділи в запасі. Однак залучення цих резервів у Луганській області навряд значно змінить хід триваючого наступу, зазначають аналітики.

“Російський наступ буде тривати ще деякий час і може тимчасово набирати обертів, коли будуть залучені останні резерви, але ймовірність досягнення їхніх цілей або операційно значущих перемог є невисокою”, пояснили фахівці.

9 лютого радник керівника Офіса президента Михайло Подоляк заявив, що новий і масштабний наступ армії РФ в Україні вже розпочався, масштабні бої тривають на Донбасі.

Того ж дня керівник Луганської області Сергій Гайдай підтвердив, що загарбники розпочали новий наступ у Луганській області. Сили оборони України постійно відбивають ворожі атаки в регіоні. Успіху ворог не має, сказав Гайдай.

Generated by Feedzy