Росіяни після тривалої паузи знову почали штурмувати острів Нестрига

Головна Сторінка » Росіяни після тривалої паузи знову почали штурмувати острів Нестрига

На Херсонщині російські війська після тривалої паузи почали знову штурмувати острів Нестрига.

Всього а минулу добу на півдні війська РФ здійснили 19 штурмів. Про це в ефірі телемарафону заявив речник ОК “Південь” Дмитро Плетенчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти міняють тактику на Харківському напрямку – Сирський

“Ворог деякий час акумулював свої сили для того, щоб вчергове здійснити ескалацію. Пов’язано це, в першу чергу, з тим, що іде підготовка до Саміту миру. І це для росіян традиційний спосіб інструментарію їхньої геополітики”, – наголосив він.

Плетенчук повідомив, що за минулу добу на півдні війська РФ здійснили 19 штурмів, із них 12 – на Оріхівському напрямку, зокрема у районі населеного пункту Старомайорське, шість – у районі Кринок, де ЗСУ утримують плацдарм, та один – на острів Нестрига.

Російські війська намагаються штурмувати мікрорайон Новий у Часовому Яру на Донеччині.

Окупанти також посилюють штурмові дії на інших напрямках в області. Про це повідомив начальник пресслужби 26-ї артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича Олег Калашніков.

Він повідомив, що російські війська вже застосовують не тільки піхотні підрозділи, а дедалі частіше залучають механізований складник – танки та бойові бронемашини. Окупанти почали інтенсивніше застосовувати артилерію.