Росіяни побудували 30-кілометрову оборонну лінію з залізничних вагонів на Донеччині: фото з супутника

Головна Сторінка » Росіяни побудували 30-кілометрову оборонну лінію з залізничних вагонів на Донеччині: фото з супутника

Російські війська побудували на окупованій території Донецької області своєрідну оборонну лінію з залізничних вагонів.

Її довжина становить близько 30 кілометрів. Про це повідомляє проект DeepState.

Безперервна конструкція протяглася на 30 кілометрів по гілці від залізничного вокзалу в Оленівці до Волновахи та налічує близько 2100 вагонів різного типу.

Зводити цю конструкцію росіяни почали ще у липні 2023 року, використовуючи вагони, викрадені на окупованих територіях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Майже сотня бойових зіткнень протягом доби: Генштаб про ситуацію на фронті станом на вечір 11 лютого

“Це є дуже специфічною інженерною спорудою, ефективність якої оцінити складно. Задум зрозумілий – перешкода для просування Сил оборони. ЇЇ цілком можна розглядати як окрему лінію оборони, адже пошкодити, зрушити чи підірвати 30-кілометрову масу металу вкрай важко, а рух техніки через таку заваду без пробиття коридору неможливий”, – йдеться у повідомленні.

Побудова цього “потягу” була верифікована командою DeepState візуально на супутникових знімках за різні періоди часу.

Росіяни намагаються прорватися південніше коксохімічного заводу та кар’єру в Авдіївці і перерізати українські логістичні шляхи постачання.

У цьому регіоні ворог намагається організувати оперативне оточення Сил оборони України. Про це в ефірі телемарафону повідомив речник пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Дмитро Лиховій.

Лиховій також розповів, що 8 лютого РФ завдала авіаудару по цивільному Пункту незламності в Авдіївці, коли там у сховищі знаходилися люди.