Росіяни посилено готуються оборонятись на Херсонщині – ISW

Головна Сторінка » Росіяни посилено готуються оборонятись на Херсонщині – ISW

Російські війська зводять багаторівневі укріплення на лівому березі Дніпра в Херсонській області.

Загарбники на Херсонщині тримають оборону у “складних бліндажах, які зводилися протягом кількох місяців”. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

За даними українського Генштабу, російські сили мають “досить серйозну” лінію укріплень у Херсонській області.

Війська РФ також сильно замінували територію навколо Кринок, де нині утримують позиції українські сили. Окупанти не розміщують своїх сил на безпосередній лінії фронту на східному березі, ймовірно, у спробі захистити живу силу від ударів української артилерії та безпілотників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти починають скорочувати гауляйтерів на Херсонщині

Водночас російське командування на Херсонському напрямку відмовилося ввести в бій додаткові сили 70-ї мотострілецької дивізії та 7-ї десантно-штурмової дивізії, намагаючись зберігати залишки цих формувань у ближніх тилових районах та другорядних ешелонах оборони.

Російські війська в Херсонській області також не створили суцільних видимих оборонних укріплень, і, ймовірно, збудували глибоко розосереджену мережу окремих укріплень, що розташовані на відстані від лінії фронту.

На думку аналітиків, окремі укріплення, розташовані далеко від лінії зіткнення, можуть бути ефективними лише в тому випадку, якщо вони залишаться прихованими. Водночас осінні та зимові погодні умови можуть виявити деякі приховані позиції росіян.

Сили оборони України провели серію успішних дій на лівому березі Дніпра у Херсонській області. Українські морські піхотинці у взаємодії з іншими підрозділами Сил оборони, закріпилися на декількох плацдармах.

Російські загарбники при цьому зазнали важких втрат у живій силі та техніці.