У ніч проти 9 вересня у Запорізькій області пролунали вибухи на тлі російської атаки безпілотників.
У Запоріжжі внаслідок влучань виникла пожежа, поранена жінка, начальник ОВА Запорізької області Іван Федоров.
“Щонайменше два ворожих удари по Запоріжжю, росіяни атакували місто БПЛА. Внаслідок ворожого удару, попередньо, горить приватний будинок. Екстрені служби направлені на ліквідацію наслідків. Унаслідок ворожої атаки зазнала поранення 66-річна жінка”, – написав він.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві зросла кількість жертв російського обстрілу 7 вересня
Після 00:30 Повітряні сили інформували про БпЛА на півночі Запорізької області західним курсом.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський підтвердив понад 40 постраждалих унаслідок масованих атак
Федоров о 00:48 повідомив про вибухи в Запорізькій області.
Згодом він додав, що росіяни атакували Запоріжжя БпЛА. Після повідомлення, що горить приватний будинок, він показав фото.
Вчора окупанти масовано атакували один з обʼєктів теплової генерації на Київщині. Мета очевидна – завдати ще більше труднощів мирному населенню України, залишити без світла і тепла українські оселі, лікарні, дитячі садки та школи. Об’єкти генерації, системи передачі та розподілу електроенергії, газова інфраструктура – це не військові цілі. Ворог чітко розуміє, що б’є по критичній цивільній інфраструктурі.