Росіяни просунулись на кількох напрямках: карти війни ISW

Головна Сторінка » Росіяни просунулись на кількох напрямках: карти війни ISW

Російські окупанти на фронті дещо просунулися до ділянки автомагістралі Р07 Куп’янськ-Сватове на схід від Табаївки.

Фіксують також просування ворога на північній околиці Авдіївки, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW). На лівому березі Херсонщини тривають позиційні бої, свідчать свіжі карти.

“Російські війська підтвердили просування під Куп’янськом на тлі позиційних боїв у цьому районі 1 лютого. Відео з геолокацією показує, що російські війська просунулися до ділянки автомагістралі Р07 – південний схід від Синьківки. Позиційні бої тривали біля Кремінної 1 лютого, але підтверджених змін на лінії фронту у цьому районі не було”, – сказано в повідомленні.

Українські та російські джерела заявили, що позиційні бої також точилися: на північний схід від Куп’янська в районі Синьківки та озера Лиман; на південний схід від Куп’янська в районі Іванівки, Берестового, Крохмального та Табаївки; на захід від Кремінної в районі Тернів, Торського, Ямполівки та Діброви; на південь від Кремінної в районі Білогорівки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розкрили довгострокові плани Путіна щодо окупованих територій

Позиційні бої тривали також під Бахмутом 1 лютого, але підтверджених змін на лінії фронту у цьому районі не було.

На Донбасі бої продовжуються: на захід від Бахмута в районі Богданівки та Іванівського; на південний захід від Бахмута в районі Кліщіївки та Андріївки.

Російські війська нещодавно незначно просунулися в районі Авдіївки, зокрема й у районі дач на північній околиці міста.

Бої не стихали: на північний захід від Авдіївки в районі Степового; біля Авдіївського коксохімічного заводу на північно-західній околиці Авдіївки; біля ресторану “Царське полювання” на південно-східній околиці Авдіївки; на захід від Авдіївки у районі Сєверного; на південний захід від Авдіївки в районі Опитного, Первомайського та Невельського.

Армія РФ не змінює тактику на Авдіївському напрямку та продовжує постійні атаки піхоти у цьому районі.

Російські війська нещодавно незначно просунулися на захід від Донецька та на північний схід від Георгіївки (на захід від Донецька).

Позиційні бої продовжуються: на захід від Донецька в районі Красногорівки та Георгіївки; на південний захід від Донецька в районі Побєди та Новомихайлівки.

Водночас ЗСУ нещодавно просунулися в районі кордону Донецької та Запорізької областей. Зокрема на південний захід від Старомайорського (на південь від Великої Новосілки).

Бої на півдні відбувалися: на південний схід від Великої Новосілки поблизу Золотої Ниви; на південь від Великої Новосілки поблизу Старомайорського та Урожайного; на південний захід від Великої Новосілки поблизу Приютного; поблизу Вербового, Роботиного та Новопрокопівки (на південь від Роботиного).

Оприлюднили втрати окупантів в Україні за місяць. У січні ЗСУ знищили ще 26 220 російських загарбників та 3 584 одиниці техніки ворога, повідомив 1 лютого у Telegram перший заступник міністра оборони України генерал Олександр Павлюк.