Росіяни пруть як таргани – представник DeepState розповів про бої на сході

Головна Сторінка » Росіяни пруть як таргани – представник DeepState розповів про бої на сході

Російські окупаційні війська просунулися у Старомайорському і Красногорівці Донецької області.

Про це сказав співзасновник DeepState Роман Погорілий в ефірі телеканалу “Еспресо”.

“В цілому зараз дуже динамічна ситуація у багатьох районах – це район Мар’їнки, та сама Красногорівка. Авдіївка, де дуже часто відбуваються зміни. Архангельське, вже за Очеретиним росіяни підбираються до Новоолександрівки. Соловйове, з якого вони пруть як таргани. Там дуже багато ударів від наших Сил оборони по техніці й піхоті. Росіяни намагаються просунутися в сторону Соколу, використовуючи будь-яку можливість для просування, вишукуючи місця для прориву”, – сказав Погорілий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗСУ збили російський Су-25 на Донеччині

Район Часового Яру насичений піхотою російських окупантів, повідомив представник DeepState.

“Яка підбирається до каналу”, – розповів Погорілий.

“Є напруження у районі Куп’янська – це Кислівка, Котлярівка, де ворог теж мав просування. Зараз вони продовжують свої атаки. Раніше ми зазначали, що там відбувалось скупчення противника. Зокрема, у районі Новоселівки. Тобто дуже багато гарячих точок. Урожайне, Старомайорське – ситуація погіршується. Ворог сконцентрував там свої сили. Наші бійці намагаються брати там ініціативу, щоб відвоювати втрачені позиції. Тобто ситуація у багатьох місцях дуже складна”, – сказав представник DeepState.

Протягом минулої доби відбулося 84 бойових зіткнень. Сили оборони України відбили атаки російських окупантів на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському та Авдіївському напрямках, повідомив Генеральний штаб ЗСУ.