Росіяни примусово виселяють мешканців окупованих територій

Головна Сторінка » Росіяни примусово виселяють мешканців окупованих територій

Російські окупанти на півдні України проводять примусове виселення мешканців Голої Пристані, Коханів та Гладківки Херсонської області.

Вивезеному населенню росіяни забороняють забирати з собою будь-які габаритні речі, дозволяють лише ручну поклажу, повідомляє Центр національного спротиву.

“Росія відібрала автобуси у шкіл і автотранспортних підприємств та вивозить населення. Людей тимчасово розміщують у населених пунктах півдня Херсонської області та у Криму. Приміщення, де їх розміщують спеціально переповнені, та мають незадовільний стан, щоб продовжувати агітувати до переїзду в Росію, а чоловіків спонукати до постановки на військовий облік з подальшою мобілізацією до лав окупаційної армії”, – йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни “віджимають” в українців землі на ТОТ

Таким чином росіяни вивільняють домівки та квартири для розміщення російських окупантів, працівників окупаційних адміністрацій та інших громадян РФ, які бажають переїхати у визначені населені пункти, додали у ЦНС.

Водночас загарбники облаштовують накриття сіткою автомобільної дороги Р57 на ділянці Гола Пристань – Таврійське. Сітки закріплюють на деревах і стовпах уздовж дороги.

“Таким чином окупанти намагаються уберегти свою техніку від українських дронів”, – пояснили у ЦНС.

Ставленики Кремля на тимчасово окупованих територіях Запорізької області вирішили продавати за пільговими кредитними ставками будинки і квартири жителів, які виїхали. Російські окупанти вже створили так званий реєстр “безхазяйного” житла, заявив очільник Запорізької ОВА Іван Федоров у Telegram.