Росіяни розстріляли полонених українських воїнів – Стерненко (18+)

Головна Сторінка » Росіяни розстріляли полонених українських воїнів – Стерненко (18+)

Російські окупанти розстріляли українських полонених.

Злочин росіяни скоїли на Токмацькому напрямку. Про це у понеділок повідомив блогер Сергій Стерненко, опублікував фото.

Росіяни взяли українських військових у полон, потім зв’язали їм руки і вбили, повідомив блогер.

“Судячи з шевронів, це були нацгвардійці. За них помстилися дуже швидко. Частину вбивць вже ліквідовано. Але винищення усієї російської орди не буде достатньою сплатою за життя наших людей. Для помсти допомагайте війську”, – сказав Стерненко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вбивство росіянами родини з дітьми у Волновасі: в мережі повідомили нові подробиці злочину

“Ці фотографії жахають. Але світ має побачити докази ще одного військового злочину, скоєного російськими терористами. Ті, хто каже, що ми повинні миритися з російським терором, підтримують злочини. Це зло треба тільки знищити. Інакше він скоро постукає у ваші власні двері”, – написав блогер.

У березні в мережі з’явилося відео, на якому російські окупанти розстрілюють полоненого. Чоловіка розстріляли після слів “Слава Україні”.

Слідчі Служби безпеки України встановили, що цим військовим був снайпер 163 батальйону 119 окремої бригади ТРО Чернігівської області Олександр Мацієвський. СБУ зареєструвала кримінальне провадження. Усі причетні відповідатимуть перед законом, сказав генеральний прокурор.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав прокурора Міжнародного кримінального суду Каріма Хана розслідувати злочин окупантів.