Росіяни створюють на Харківщині буферну зону – ISW

Головна Сторінка » Росіяни створюють на Харківщині буферну зону – ISW

Російські окупанти, імовірно, створюють на Харківщині буферну зону, а не просуваються вглиб області.

13 травня армія ворога продовжувала тактично значущі наступи на північ і північний схід від міста Харків, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

“Наразі росіяни надають пріоритет швидкому створенню буферної зони вздовж кордону з Україною”, – йдеться у свіжому звіті.

Таких висновків військові експерти дійшли, врахувавши відносно швидкі темпи просування військ РФ у Вовчанську. Зокрема після повідомлення про знищення кількох мостів через ключові річки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни просунулися у напрямку Вовчанська – DeepState

У ISW наголосили, що російські сили намагаються створити так звану буферну зону.

“Війська РФ продовжують здійснювати тактично значущі просування на північ і північний схід від Харкова. Наразі, схоже, надають пріоритет швидкому створенню буферної зони вздовж кордону, а не створенню умов для більш глибокого проникнення в північну частину Харківської області, як оцінювали раніше. Відносно швидкі темпи просування російських військ у Вовчанську та повідомлення про руйнування кількох мостів через ключові водні артерії в межах населеного пункту свідчатьпро це”, – додали експерти.

Рано вранці 14 травня у Харкові пролунав гучний вибух. Про це у вівторок заявив міський голова Харкова Ігор Терехов у Telegram.