Росіяни у травні знову атакуватимуть ТРЦ і місця масового скупчення людей – експерт

Головна Сторінка » Росіяни у травні знову атакуватимуть ТРЦ і місця масового скупчення людей – експерт

Директор Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння Валентин Бадрак прогнозує, що в середині травня російські війська можуть знову вдатися до тактики масованих ракетних ударів по місцях масового скупчення людей в Україні, зокрема по торговельно-розважальних комплексах.

“Ворог нарощує виробництво зброї, в тому числі – ракет. Зокрема структури, які аналізують, оцінюють уламки, надають переконливі докази того, що це залишки нещодавно виготовлених ракет. З одного боку, це свідчить про те, що запасів у Росії не так багато, а з іншого, – що вони встигають виробляти нові боєприпаси та масово їх використовувати. Це означає, що противник нарощуватиме рівень атак, які будуть спрямовані на всі об’єкти в Україні.

Передусім кремлівського ворога цікавитимуть місця масового скупчення людей. Причому, якщо раніше вони шукали місця скупчення особового складу сил оборони, то зараз будь-який ТРЦ, де збирається велика кількість людей, буде обов’язково атаковано”, – зазначив Бадрак у межах свого ексклюзивного огляду для Gazeta.ua.

На його думку, мета цих атак – знищити якнайбільше українців та якомога сильніше налякати світ, бо президент РФ Володимир Путін “бачить, що його шантаж вдається, бо Захід зараз дуже послаблений за умови відсторонення Вашингтона від лідерства в НАТО”.

“Ці атаки можуть сягнути піку в середині травня, бо саме тоді запланована зустріч китайського лідера Сі Цзіньпіна з президентом Франції Емманюелем Макроном. На цій зустрічі, я в цьому впевнений, пролунає пропозиція стосовно мирних перемовин і щодо необхідності залишити режим Путіна в тому вигляді, в якому він наразі існує, тобто безкарним і який не відповідатиме за геноцид українського народу, а також залишити за ними ту кількість територій, які вони встигли окупували на цей момент, тобто приблизно до середини травня”, – пояснив експерт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Експерт оцінив, скільки Росія має “Цирконів”

Водночас Бадрак не виключає, що у травні Путін буде готовий розгорнути нову стратегічно-наступальну операцію в Україні.

25 березня Київ обстріляли балістичними ракетами. Є руйнування та постраждалі у Печерському та Солом’янському районі. Трьом постраждалим медики надали допомогу на місці. Двох госпіталізували. Серед них 16-річна дівчина.