Росіяни за останні тижні мають великі втрати біля Бахмуту і Лиману

Головна Сторінка » Росіяни за останні тижні мають великі втрати біля Бахмуту і Лиману

Росіяни не полишають планів захопити Куп’янськ і намагаються повернути позиції південніше та північніше Бахмута.

Окупанти зазнають величезних втрат в особовому складі та військовій техніці, розповів начальник служби зі зв’язків з громадськістю командування Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо в ефірі телемарафону, пише Gazeta.ua.

Противник надалі за допомогою штурмових дій, намагається знайти слабкі місця в українській обороні, застосовує “м’ясні штурми”.

“Загалом, за 2 останніх тижні на лінії відповідальності ОСУВ “Хортиця” противник зазнав втрат людської сили 4214 військовослужбовців та понад 500 одиниць військової техніки. Втрати шалені, втрати великі”,- акцентував Фітьо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЗСУ сказали про тактику росіян на Бахмутському напрямку

На Куп’янському напрямку російська окупаційна армія продовжує атакувальні дії на напрямку селищ Синьківка, Іванівка, Петропавлівка Харківської області, а також Новоєгорівка Луганської області.

На Бахмутському напрямку ситуація також “знаходиться в активній фазі”. Українські захисники в активній обороні та при нагоді покращують тактичне становище.

Інтенсивність російських обстрілів на Лимано-Куп’янському та Бахмутському напрямках зберігається, на обох напрямках фронту вона практично на одному рівні, зазначив Фітьо.

Українські військові намагатимуться перебити шляхи постачання російським окупантам.

Також з настанням несприятливих погодних умов загарбників просто виморозять, зазначив Фітьо.

Погодні умови сприятимуть зменшенню застосування авіації та ударних дронів, а техніка буде рухатися повільніше. Артилерія як застосовувалася, так і застосовуватися буде, прокоментував він.