Росіяни заявили, що Україна втратила плацдарм Кринки на лівобережжі Херсонщини: в ЗСУ спростували

Головна Сторінка » Росіяни заявили, що Україна втратила плацдарм Кринки на лівобережжі Херсонщини: в ЗСУ спростували

Міністр оборони країни-агресора РФ Сергій Шойгу доповів Володимиру Путіну про те, що окупанти нібито взяли під контроль населений пункт Кринки на лівому березі Дніпра.

Сили оборони Півдня спростували цю заяву. Росіяни вдалися до маніпуляцій і фальсифікації фактів, йдеться в Telegram.

Підрозділи морської піхоти ВМС ЗСУ разом з іншими складовими Сил оборони Півдня продовжують утримувати зайняті позиції, завдаючи значних втрат ворогу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗСУ стримують російський наступ біля Роботиного – нові карти боїв

“Здійснивши протягом дня єдину спробу штурму, через суттєві втрати окупанти відійшли на заздалегідь підготовлені пропагандистські позиції, з яких фальшиво звітують про знищення плацдарму, не маючи змоги виконати поставлене командуванням завдання”, – йдеться в повідомленні.

В інтерв’ю російським пропагандистам Шойгу також заявив, що “захоплення” окупантами Кринок “ставить крапку в українському контрнаступі”.

Українські військові підняли прапор України в селі Кринки на лівому березі Херсонської області.

Росіяни у своїй пропаганді стверджують постійно, що Кринки перебувають “під їхнім контролем” і вони всіх нібито відкинули за Дніпро.

Ворог постійно підтягує резерви, намагається витіснити українських бійців, а також велику увагу зосереджує на переправі та правому березі, пише DeepState.