fbpx

Росіяни змінили напрямок руху військової техніки через Маріуполь – Андрющенко

Головна Сторінка » Росіяни змінили напрямок руху військової техніки через Маріуполь – Андрющенко

У захопленому Маріуполі на Донеччині знову спостерігається рух військової техніки ворога.

Тепер основне перекидання здійснюється трасою Запоріжжя Пологи Маріуполь, повідомив радника мера Маріуполя Петро Андрющенко в Telegram 27 лютого.

Також зміни відбулися у русі техніки в районі села Нікольське. Там ворог перекидає свої колони у бік Волновахи/Вугледара на Донеччині.

“Рух військової техніки знову змінив напрямок. За неділю (26 лютого. Gazeta.ua) зафіксовано переміщення системи протиповітряної оборони С300/С400, САУ та не менше 16 танків на тягачах”, написав Андрющенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Удари по Маріуполю стривожать Москву британська розвідка

За його даними, через Маріуполь окупанти також перекинули щонайменше 10 вантажівок із живою силою у напрямку Мангуша/Бердянська.

Окрім того, під Маріуполь у села Ялта/Урзуф завезли нову групу мобілізованих.

12 січня стало відомо про плани окупантів захопити лівобережну частину Запорізької області. Росія може розпочати наступ на цій території Запоріжжя, повідомив заступник начальника Головного управління Генерального штабу Збройних сил України, бригадний генерал Олексій Громов.

Західні аналітики прогнозують, що новий контрнаступ ЗСУ може бути на південному напрямку у бік Мелітополя Запорізької області. Місто знаходиться на перетині двох важливих автострад та критичної залізничної гілки. Це робить його вкрай важливим для постачання російських сил на півдні.

Generated by Feedzy