Росіяни знищують свої ж дрони на лівобережжі Херсонщини – Гуменюк

Головна Сторінка » Росіяни знищують свої ж дрони на лівобережжі Херсонщини – Гуменюк

Російські загарбники намагаються проводити ротацію та відтіснити українські війська з позицій на лівобережжі Херсонщини.

Однак, ворог зазнає там значних втрат у техніці та особовому складі. Про це в ефірі національного телемарафону розповіла керівниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк, передає Gazeta.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В ЗСУ розповіли про бої та складну ситуацію на південному фронті

За її словами, росіяни діють так безсистемно, що навіть не встигають налагодити внутрішню комунікацію, щоб уникнути “дружнього вогню” або дружнього радіолокаційного протистояння.

“Вони самі шкодять один одному, підрозділи завдають втрат у дроновому сенсі. Тому ми бачимо певний сумбур в окупаційному війську на тому березі. Але за рахунок кількості та можливості підтягувати ресурси, вони залишаються на тих позиціях, на яких досі ще закріпилися”, – сказала Гуменюк.

На Херсонському напрямку Сили оборони надалі продовжують заходи із розширення плацдарму, повідомив вранці 28 січня Генеральний штаб ЗСУ.

Незважаючи на значні втрати, ворог не полишає спроб вибити українські підрозділи із займаних позицій. Так, протягом минулої доби противник здійснив дві безуспішні штурмові дії. Водночас, наші воїни продовжують активними діями завдавати окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії фронту.