Росії буде важко захопити Харків – ISW

Головна Сторінка » Росії буде важко захопити Харків – ISW

Російські загарбники зараз розташовується на відстані 30 кілометрів від Харкова.

Однак, війська РФ буде важко захопити місто, оскільки вони не створили для цього “стратегічного резерву”, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

“Просування російських військ на відстань до 20 кілометрів від міста, ймовірно, дозволить російським військам вести рутинний нецільовий вогонь по Харкову зі ствольної артилерії”, – йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наступ РФ на Харківщині: аналітики пояснили мету загарбників

За оцінками ISW, російським військам, швидше за все, буде важко захопити місто Харків, якщо вони матимуть на меті це зробити.

“Російські війська раніше продемонстрували нездатність проводити широкомасштабні наступальні операції на кількох напрямках одночасно, і російські військові, схоже, не створили “стратегічного резерву” в такому масштабі, який був би здатний підтримати дві або більше широкомасштабних наступальних операцій у найближчому майбутньому. Тому спроба Росії захопити Харків, ймовірно, вимагатиме від російських військ депріоритезації інших критично важливих ділянок фронту і передислокації значної кількості сил до району міжнародного кордону, на що російські війська навряд чи підуть, враховуючи давню їхню мету – захопити решту території Луганської та Донецької областей”, – йдеться в огляді.

За даними Генштабу ЗСУ, на Харківщині йдуть оборонні бої за Стрілечу, Пильну, Борисівку, Олійникове та Огірцеве. Це населені пункти в прикордонні, які перебували фактично в сірій зоні.

Продовжуються контрударні заходи у напрямках населених пунктів Липці та Вовчанськ.