Росію можуть долучити до переговорів наприкінці війни

Головна Сторінка » Росію можуть долучити до переговорів наприкінці війни

Росію залучать до переговорів залучать на етапі закінчення війни.

Після зустрічі у Саудівській Аравії Україна планує провести два саміти щодо “формули миру” президента Володимира Зеленського. Про це сказав глава Офіса президента Андрій Єрмак, передає “Європейська правда”

“Перший саміт установчий, на ньому учасники мають затвердити за основу “формулу миру” Зеленського з 10 пунктів. Другий саміт, підсумковий, повинен буде зафіксувати завершення війни”, сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Після саміту у Саудівській Аравії Кремль заявив про “ультиматум Росії”

Має відбутися кілька самітів, на яких розроблять шляхи виконання пунктів “формули миру”.

“Ми не обговорювали у Джидді будь-які терміни можливих переговорів з Росією. Але на момент закінчення війни необхідно буде залучати Росію”, вказав Єрмак.

Без виведення військ Росії з України цей план неможливий.

“І нас у цьому підтримали. Зокрема, представник Німеччини чітко сказав: ми не можемо допустити навіть думки про заморожений конфлікт та про те, що не будуть виведені війська”, додав він.

5-6 серпня у Джидді в Саудівській Аравії відбулася зустріч радників лідерів держав щодо української формули миру. Участь у зустрічі взяли 42 країни.

Раніше американське видання The Wall Street Journal повідомило, що на зустріч обговорюватимуть припинення війни в Україні.

Торік Зеленський назвав 10 пунктів формули миру.