fbpx

Росію струсонув землетрус: що відомо

Головна Сторінка » Росію струсонув землетрус: що відомо

У вівторок, 7 лютого, в Російській Федерації стався землетрус.

Підземні поштовхи магнітудою 5,8 зафіксували у Тихому океані поблизу Курильських островів, повідомила пресслужба Камчатської філії Геофізичної служби РАН.

Як зазначається, поштовхи жителі Камчатки відчули о 18:45 за місцевим часом, о 8:45 за київським.

Осередок землетрусу розташовувався на глибині 42 кілометрів і на відстані 189 кілометрів від Сєверо-Курильська.

Інформацію про землетрус в Росії публікують й українські новинні пабліки в Телеграм каналах.

Інформації про постраждалих на ранок 7 лютого серед росіян немає.

Курильські острови це архіпелаг у Тихому океані, що простягається від південного краю Камчатки до японського острова Хоккайдо. Японія вважає південні Курильські острови своєю Північною територією, захопленою СРСР у Другій світовій війні. Натомість Росія вважає Курили “історичними землями”.

Кількість загиблих внаслідок землетрусів у Туреччині зросла до 3 381 людини. Поранених на цей час 20 426. У Сирії загиблих уже щонайменше 1 444, а поранених ‒ 3 411. Такі дані повідомив керівник департаменту з питань землетрусів та зменшення ризиків AFAD Орхан Татар.

Вранці 6 лютого у Туреччині стався потужний смертоносний землетрус магнітудою 7,8 бала. Стихія інтенсивно відчувалася у провінціях: Кахраманмараш, Хатай, Османіє, Адіяман, Ґазіантеп, Шанлиурфа, Діярбакир, Малатья, Адана. Також поштовхи відчули жителі інших країн. Землетрус “зачепив” Сирію, Ірак, Ліван, Йорданію та Ізраїль.

Generated by Feedzy