Розбагатіти можна швидко: які запахи притягують гроші

Головна Сторінка » Розбагатіти можна швидко: які запахи притягують гроші

За допомогою рослин можна не лише вилікувати різні хвороби та створити затишок в домівці.

Їх часто використовують для аромотерапії, яка допомагає боротися зі стресом. А езотерики стверджують, що деякі рослини своїм запахом навіть можуть притягувати в оселю гроші. Про те, як за допомогою рослин закликати в домівку багатство, пише Gazeta.ua.

М’ята

Виявляється, що м’ята може не лише заспокоювати, а й притягувати гроші. Ще в давнину цю рослину використовували, щоб обкурювати лавки і ринки для залучення клієнтів. Нині езотерики вважають, що м’ята здатна позитивно впливати на енергетичні канали, що відповідають за фінанси. Для цього потрібно придбати ефірну олію цієї рослини і нанесіть кілька крапель в різних місцях будинку. Кілька крапель можна додати і в гаманець.

Сандал

Сандал езотерики називають найсильнішим в плані залучення фінансів в оселю. А в Індії його аромат вважають священним. Особливо він корисний для бізнесменів, щоб налагодити корисне партнерство та привабити вкладення. Сандал також дарує життєві сили і позбавляє втоми. Езотерики рекомендують регулярно запалювати в домі та офісі аромапалички з цим ароматом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 7 чоловічих якостей, які приваблюють жінок більше за гроші

Лавр

Ця рослина здавна вважається символом багатства. Притягувати фінансові потоки можуть навіть звичайне лаврове листя, яке можна знайти на кожній кухні. Потрібно кілька листів покласти до свого гаманця. Лавровий аромат також створює в оселі творчу атмосферу. Запахи стимулюють роботу мозку, тому й креативних ідей значно більшає.

Апельсин

Не лише смак апельсина, а й аромат здатний підняти настрій, заспокоїти нервову систему та допомогти зосередитися. Езотерики кажуть, що аромат апельсина притягує фінансовий успіх на роботі і достаток у сім’ї. Для цього краще придбати цитрусове аромамасло. Суміш з апельсина, грейпфрута та лимона називають ще “фінансовою формулою”.

Базилік

Базилік добре піднімає настрій. Його запах позитивно впливає на здоров’я людини, особливо на нервову систему. А також підвищує працездатність і впевненість у собі. Окрім того, він привабить у ваше життя заможних людей, які зможуть надихнути на фінансові успіхи.

Мускатний горіх

Запах мускатного горіха ще називають “запахом ейфорії”. Його рекомендують використовувати в офісі чи домі, де зазнають певних фінансових труднощів. Мускатний горіх також допомагає зняти напругу та невпевненість в своїх силах. Езотерики радять натерти горіхом купюру, покласти в гаманець і носити з собою.

Кардамон і жасмин

Вважають, що запах жасмину допомагає притягнути в життя жінки заможного чоловіка. Для цього езотерики радять придбати парфуми з ноткою жасмину. А кардамон вважається чоловічим запахом. Він не лише подобається жінкам і притягує їх у ваше життя, але й допомагає залагодити фінансові проблеми.

Шавлія

Шавлію вважають талісманом для тих, хто хоче досягти багатства та слави. Цей запах позбавляє від пліток, пересудів, негативу. А також дарує впевненість у собі. Потрібно запалити аромапаличку з запахом шавлії увечері, щоб зник стрес, що накопичився за день.

Людина може сама відігнати від себе фінансовий успіх. За народними повір’ями, така неприємність відбувається, якщо вимовляти усталені фрази, які дуже часто можна почути в оточенні людей.

Деякі слова сприяють закриття грошового каналу і справа не лише у прикметах, а й у психології.