fbpx

Розбитий російський танк поставили перед посольством РФ у Берліні

Головна Сторінка » Розбитий російський танк поставили перед посольством РФ у Берліні

У столиці Німеччини Берліні перед посольтством країни-агресорки Російської Федерації поставили підбитий російський танк Т-72.

Організували акцію Енно Ленце і Віланд Ґібель із музею Berlin Story Bunker. Про це повідомив “Укрінформ”.

“Ця акція є знаком нашого протесту проти війни Росії та має на меті висловити нашу солідарність з Україною. Цей розбитий танк перед посольством є символом падіння Росії”, сказав Ленце.

Організатори акції порівняли владу РФ із Третім Рейхом.

“Ми хочемо виставити це сміття перед дверима терористів. Вони вбивали, грабували, переселили мільйони людей і продовжують це щодня. Бійня на фронті, ракети по школах, лікарнях, по притулку в театрі і по житлових кварталах все це військові злочини. Танк стоїть тут як символ загибелі режиму, який піде у пекло. Так само, як розпався Третій Рейх. Той, хто скоює такі військові злочини, не виживе. Путін м’ясник. Путін провалився. Україна це Сталінград Путіна”, сказав Ленце.

Він зауважив, що в цьому посольстві сидять воєнні злочинці, адже жоден не виступав проти війни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спецтрибунал над Путіним і Лукашенком: Європарламент ухвалив резолюцію

Танк Т-72 Б1 був знищений протитанковою міною в перші дні війни, 31 березня, в битві за Київ біля села Дмитрівка, що поблизу Бучі.

“Презентація знищеного російського танка у Берліні є важливим політичним сигналом щодо теми військових злочинів Росії в Україні, а також символом незламності духу українського народу в боротьбі за свою свободу”, сказав напередодні річниці повномасштабної російської агресії посол України Олексій Макеєв.

#Eilmeldung

👀Achtung! Aufgepasst!

Ein russischer Panzer ist soeben in Berlin gesichtet.

Aber wir kümmern uns darum!

Bleibt dran! pic.twitter.com/U6dq8DJOac

Oleksii Makeiev 🇺🇦 (@Makeiev) February 24, 2023

Вчора Генеральна асамблея Організації об’єднаних націй закликала РФ зупинити бойові дії і вивести війська з України. Підтримали українську формулу миру. За резолюцію проголосували 141 країна.

Generated by Feedzy