Розкішну яхту Медведчука продадуть

Головна Сторінка » Розкішну яхту Медведчука продадуть

Кабінет міністрів унормував реалізацію арештованого майна за кордоном.

Це зроблено, зокрема, для продажу яхти Royal Romance колишнього народного депутата Віктора Медведчука. Про це повідомило Агентство з розшуку та менеджменту активів.

92-метрова яхта Royal Romance перебуває у Хорватії й де-юре ще з квітня минулого року перебуває в управлінні АРМА для продажу.

На те, щоб затвердити механізм її продажу за кордоном, знадобилося півтора року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Позивний “Буратіно” і робота на Росію: СБУ оголосила підозру Дубінському

АРМА повідомило, що яхта оцінюється у 200 млн.

“Кошти від закордонної реалізації яхти, вартість якої орієнтовно оцінюється у 200 млн євро, стануть ресурсом державного бюджету для посилення обороноздатності України та сприятимуть перемозі над ворогом”, – сказали у відомстві.

Яхта Royal Romance – одна із найбільших яхт у світі.

Судно має шість поверхів та обладнане двома ліфтами. Серед іншого, на яхті розміщено чотири палуби, кінотеатр, спортзал, басейн, спа-зону та косметологічний кабінет, а також близько 50 кімнат різного призначення.

Торік у вересні Медведчука передали росіянам в рамках обміну під час звільнення з російського полону 215 українських захисників.

У січні Верховна Рада позбавила Медведчука мандату.

Центр протидії корупції закликав Міністерство юстиції конфіскувати на користь України мільярдні активи Медведчука і його дружини Оксани Марченко.