Розкладний стіл: вибираємо механізм трансформації

Головна Сторінка » Розкладний стіл: вибираємо механізм трансформації

Стіл, що адаптується під різні потреби – це справжня знахідка для будь-якої оселі, адже він здатен економити простір й водночас забезпечувати додаткові місця, коли це необхідно.

Однак, обираючи розкладний стіл, важливо звернути увагу не лише на його дизайн та розміри, але й на механізм трансформації. Тому що саме від нього залежить зручність використання, довговічність та надійність меблів.

Які бувають механізми трансформації столів

Для кухонного, обіднього, журнального і письмового столу механізм розкладання може відрізнятись. Давайте розглянемо найпопулярніші різновиди.

● Розсувний механізм: є найпростішим та найпоширенішим. Він ґрунтується на тому, що стільниця розсувається за допомогою направляючих, а додаткові секції столу вставляються в нішу, що утворюється. Розсувні столи бувають одно-, дво- та трисекційні.

● Механізм “метелик”: передбачає, що дві половинки стільниці розкладаються в сторони, а потім піднімаються вгору й фіксуються. Завдяки цьому, розкладний стіл “метелик” не займає багато місця в складеному стані.

● Механізм “книжка”: схожий на механізм “метелик”, але стільниця розкладається не в сторони, а вперед. Розкладні столи “книжка” бувають з однією або двома додатковими секціями.

● Механізм “санто”: передбачає, що стільниця розкладається в двох напрямках, за рахунок чого стіл може збільшуватись в розмірах вдвічі. Розкладні столи “санто” мають дещо складну конструкцію, але й водночас є дуже практичними.

● Механізм “трансформер”: є найскладнішим та найфункціональнішим. Він дозволяє не лише розкладати стіл, але й змінювати його висоту, нахил стільниці та інші параметри. Такий варіант підійде для тих, кому потрібна максимально гнучкі та функціональні меблі.

Як вибрати вид розкладного столу

Аргументи для прийняття рішення є три: призначення, локація розташування і особисті побажання.

● Призначення столу:

– Для робочого столу підійде розсувний механізм або “книжка”.

– Для обіднього столу можна використовувати будь-який з перерахованих механізмів.

– Для журнального столу краще підійдуть механізми “метелик” або “трансформер”.

● Розміри приміщення:

– Якщо у вас мало місця, краще вибрати стіл з механізмом “метелик” або “книжка”.

– Якщо у вас простора кімната, можна використовувати будь-який з механізмів.

● Ваші особисті вподобання:

– Деякі люди вважають, що розсувні столи простіші у використанні.

– Інші ж віддають перевагу механізмам “метелик” або “книжка”, адже вони не потребують додаткового простору для розкладання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які меблі купити для смарт-квартири: поради експертів

Розсувний стіл vs розкладний стіл

Важливо розуміти різницю між розсувним та розкладним столом.

Розсувний стіл – це стіл, стільниця якого складається з декількох секцій, які розсуваються за допомогою направляючих.

Розкладний стіл – це стіл, стільниця якого розкладається за допомогою різних механізмів, таких як “метелик”,”книжка”, “санто” або “трансформер”.

Таким чином, всі розсувні столи є розкладними, але не всі розкладні столи є розсувними.

Якщо вас цікавить питання, де купити розкладний стіл недорого, то відповідь очевидна – інтернет-магазин TABURETKA.UA. Широкий асортимент, відмінну якість і приємний післясмак від шопінгу гарантуємо!

Підтримувати ідеальний порядок в оселі – завдання нелегке, але цілком реальне. Головне, правильно підібрати системи зберігання для речей. Сьогодні поговоримо про один із найкомпактніших органайзерів – вішалку для одягу.